Square D QOM2200VH 200 Amp 2 Pole 120/240V 22kA Breaker - Flawed - LOT of 4
Square DSKU: 0717202405DH
style: Used Flawed - Lot of 4
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
In stock
Description
Square D QOM2200VH - Main breaker, QO, 200A, 2 pole, 120/240VAC, 22kA, bolt on Circuit Breaker - Flawed Lot of 4
Get the best in safety and protection for your home's electrical system with the Square D QOM2200VH main breaker. This 200A, 2 pole, bolt-on breaker provides a 120/240VAC power supply and has a 22kA breaking capacity, ensuring your electrical panel is shielded from overload and short circuits. Sold in a convenient lot
Flawed - LOT of 4
Payment & Security
Amazon American Express Apple Pay Diners Club Discover Google Pay Mastercard PayPal Shop Pay Visa
Estimate shipping
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%